Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • green color
  • blue color
Jestes tutaj: Start
Podsumowanie pierwszego semestru nauki
12.01.2017.

Średnie klas:

        Ia 3,70  Ib 3,91  Ic 3,81  IIa 3,97  IIb 4,10   IIIa 3,73  IIIb 4.1  IIIc 4.00

 Ze średnią powyżej 4,75 – 28 uczniów

Klasy I – 7 uczniów

1.      Oliwia Sekuła   5.06

2.      Paulina Pieróg  5.0

3.      Julia Śnieżyńska  5.0

4.      Laura Surowiec  4.93

5.      Dominika Stępień 4.87

6.      Przemysław Jamrozy  4.87

7.      Maja Raś  4.87

Klasy II – 10 uczniów

1.      Martyna Kopeć  5.07

2.      Kamil Brzoza  5.00

3.      Aleksandra Rzeszut  5.00

4.      Rafał Ciołek   5.00

5.      Maciej Krempa  4.93

6.      Piotr Mycek  4.93

7.      Karolina Synowiec  4.93

8.      Gabriela Kmuk  4.87

9.      Marek Brzostowicz 4.87

10.  Paulina Głaz  4.80

Klasy III - 11 uczniów

1.      Karolina Krępa  5.20

2.      Anna Pluta  5.20

3.      Wiktoria Janeczek  5.01

4.      Aleksandra Krępa  4.93

5.      Jakub Popiołek  4.93

6.      Magdalena Paterak  4.87

7.      Klaudia Smykla  4.87

8.      Natalia Pająk  4.87

9.      Elżbieta Temperato  4.87

10.  Tomasz Mycek 4.80

11.  Kamil Skórski  4.80

Z oceną ndst – 14 uczniów   1 uczeń nieklasyfikowany   Ze 100% frekwencją - 24 osoby

Frekwencja klas:

Ia 94%  Ib91%  Ic 93%  IIa 94%  IIb 94%  IIIa93%  IIIb 92%  IIIc 91,1%

Udział uczniów uczniów w konkursach: 

Karolina Krępa – etap wojewódzki konkursu geograficznego i historycznego

Anna Pluta - etap wojewódzki konkursu biologicznego oraz języka polskiego

Wiktoria Pluta - etap wojewódzki konkursu z języka hiszpańskiego

Wiktoria Janeczek i Aleksandra Krępa – 3 etap Konkursu historyczno-religijnego „1050 Lecie Chrztu Polski”

Anna Pluta, Karolina Kępa, Wiktoria Janeczek, Elżbieta Temperato – powiatowy etap konkursu chemicznego

 

Zmieniony ( 13.01.2017. )
 
Zajęcia sportowe na feriach
12.01.2017.

 Propozycje zajęć na ferie zimowe 2017 na obiektach sportowych

Zespołu Szkół w Padwi Narodowej przy ul. Szkolnej 1

 

 Data i godzina

Rodzaj zajęć

opiekun

Poniedziałek 16.01.2016r.

Godz 900-1030 szkoła podstawowa IV-VI

1030- 1200 gimnazjum

Piłka nożna dziewcząt

i chłopców

M.Gonet

Wtorek 17.01.2016r.

Godz 900-1100 szkoła podstawowa IV-VI

koszykówka

 

J. Kucharczyk

Środa18.01.2016r.

1000- 1200 gimnazjum

 

 

Koszykówka/ inne gry zespołowe

G. Serafin

Zmieniony ( 13.01.2017. )
 
Wywiadówka
05.01.2017.

Spotkanie z rodzicami uczniów szkoły podstawoej i gimnazjum uczących się w budynku nowej szkoły (ul. szkolna 1) odbedzie się w środę 11 stycznia 2017r. o godzinie 16:30

Zmieniony ( 09.01.2017. )
 
Sukces sportowy- drużyna dziewcząt w Finałach Wojewódzkich
09.01.2017.

Dnia 28.11.2016r. na Hali Sportowej w Padwi  Narodowej   odbyły  się   Półfinały Wojewódzkie  w unihokeju dziewcząt.

 W  Półfinałach  Wojewódzkich uczestniczyli mistrzowie i wicemistrzowie powiatów z następujących szkół:

 - Gimnazjum  z Padwi  Narodowej – mistrz powiatu mieleckiego

 - Gimnazjum  z Gawłuszowic – wicemistrz powiatu mieleckiego

 - Gimnazjum  z Dębicy – mistrz powiatu dębickiego

 - Gimnazjum z Brzeźnicy – wicemistrz powiatu dębickiego

- Gimnazjum  z  Majdanu Królewskiego – mistrz powiatu kolbuszowskiego

-Gimnazjum Katolickie z Tarnobrzega – mistrz powiatu tarnobrzeskiego

-Gimnazjum z Kłyżowa – mistrz powiatu stalowowolskiego

-Gimnazjum z Harasiuk – mistrz powiatu niżańskiego

Klasyfikacja Końcowa  turnieju:

I miejsce  Gimnazjum Padew Narodowa – awans do Finałów Wojewódzkich

II miejsce Gimnazjum Brzeźnica –  awans do Finałów Wojewódzkich

III miejsce Gimnazjum Dębica – awans do Finałów Wojewódzkich

IV miejsce Gimnazjum  Harasiuki

V miejsce Gimnazjum Kłyżów

VI miejsce Gimnazjum Gawłuszowice

VII miejsce   Gimnazjum Majdan Królewski

VII miejsce Gimnazjum Katolickie  Tarnobrzg.

Skład reprezentacji  Gimnazjum w Padwi Narodowej:

Paterak Magdalena,  Barszcz  Sylwia, Krepa  Karolina, Milewczyk  Klaudia, Rup  Paulina, Woźniak  Laura, Załucka  Justyna, Klag  Oliwia, Obara  Patrycja, Pieróg  Kamila, Naprawa  Sara.   Opiekun: J. Kucharczyk

Zmieniony ( 09.01.2017. )
 
Wyniki Konkursu Bożonarodzeniowego
05.01.2017.

Wyniki konkursu bożonarodzeniowego 2016

Kategoria Choinka:

1. Klaudia Kmuk kl.IIIc  2. Katarzyna Serwan kl. Ic  3. Rafał Ciołek kl. IIa

 Kategoria Szopka:

1. Patrycja Zawadzka kl. IIIc  2. Patrycja Obra kl. IIb

Kategoria Bombka:

1. Emilia Więciorek kl. IIa  2. Karolina Synowiec kl. IIb  3. Wiktoria Pluta kl. IIa

Kategoria Stroik:

1. Wiktoria Klim kl. IIa i Wiktoria Krużel kl. Ic   2. Maria Śpiewak kl IIa

 

 zdjęcia z konkursu - kliknij

Zmieniony ( 05.01.2017. )
 
Życzenia Świąteczne
24.12.2016.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzenia obfitości łask Bożych oraz owocnego rozważania Tajemnicy Wcielenia w imieniu szkolnej braci składaJą

Samorządy Uczniowskie ZESPOŁU SZKÓŁ W PADWI NARODOWEJ

 

Zmieniony ( 24.12.2016. )
 
Wigilia Szkolna
24.12.2016.

Jak co roku w Zespole Szkół odbyło się szkole spotkanie wigilijne. Wzięli w nim w udział uczniowie szkół, nauczyciele, pracownicy administracji oraz zaproszeni goście. Oprawę artystyczną stanowiły jasełka przygotowane przez młodzież ze szkoły podstawaowej.  Po programie artystycznym było dzielenie sie opłatkiem, śpiewanie kolęd oraz wspólny posiłek. Uczestnikom biesiady wigilijnej przygrywał zespół muzyczny - Padwianie.

Zmieniony ( 24.12.2016. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 232